cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
poniedziałek, 18 lutego 2019 08:58

Walentynkowy wieczór literacki

14 lutego br. w naszej szkolnej bibliotece odbył się "Walentynkowy wieczór literacki". Wystrój biblioteki był niesamowity, palące się świeczki oraz duża ilość czerwonych serc dały naprawdę romantyczny efekt. Podczas spotkania zorganizowano quizy i konkursy literackie. Nie mogło zabraknąć czytania wierszy o tematyce miłosnej oraz słodkiego poczęstunku. O oprawę muzyczną wieczoru zadbała grupa naszych uczniów mieszkających w bursie.,,Randka w ciemno ... z książką!” – cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Na chętnych do zakochania się w książce czekały tajemnicze, owinięte w szary papier, ozdobione czerwonymi serduszkami pozycje. Dlatego już dziś wypatrujemy w kalendarzu kolejnych Walentynek. I nie straszne są nam negatywne opinie na temat komercyjnego charakteru tego święta. Przy szarości dnia codziennego taka odskocznia jest wszystkim potrzebna.

Organizatorzy spotkania : J. Ciecieląg, R. Wilczyńska