niedziela, 18 stycznia 2015 22:02

Mikołajkowy Turniej Bowlingowy

Mikołajkowy Turniej Bowlingowy został rozegrany 3.12.2014 r. w kręgielni „Bohemia” i zgromadził na starcie 10 zawodników.

W turnieju liczono trzy najlepsze gry, a o zwycięstwie decydowała łączna suma punktów.

Turniej bowlingowy miał na celu, przede wszystkim, integrację młodzieży połączoną z propagowaniem aktywnego wypoczynku .

Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, co przełożyło się na wysokie wyniki końcowe.

W klasyfikacji indywidualnej, niekwestionowanym zwycięzcą został Marek Dyrek zajmując I m-ce – Marek Dyrek  497 pkt.

II m-ce – Daniel Włoch 476 pkt.

III m-ce – Jolanta Byczek 453 pkt.

IV m-ce – Bartek Bień 449 pkt.

V m-ce – Kamil Listwan 412 pkt.

VI m-ce – Bartek Janocha 449 pkt.

Pozostałe miejsca zajęli: Hajost Marcin, Paczkowska Roksana, Zając Paweł, Hajdasz Jarosław.

Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowcom osiągniętych wyników!

Zwycięzcy miejsca I-III otrzymali bilety do kina, a pozostali uczestnicy dyplomy.