cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
poniedziałek, 04 maja 2015 11:03

Pożegnanie maturzystów

           W tym roku  pożegnanie maturzystów rozpoczęto od rozgrywek sportowych. W dniu 15 kwietnia rozegrano mecz piłki nożnej  pomiędzy  maturzystami i kolegami z młodszych klas. Zwycięstwo odnieśli młodsi panowie. Mecz zakończył się wynikiem 9:2. Po emocjonującym spotkaniu drużyny podziękowały sobie za walkę w duchu Fair Play. Wynik meczu był sprawą drugorzędną, liczyła się dobra zabawa wśród uczestników i kibiców tej imprezy. Organizatorkami były wychowawczynie J. Stancelewska i E. Żurek. 

            Natomiast w dniu 20.04.2015r. odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów mieszkających w bursie. W auli szkolnej zebrali się wychowawcy  i wychowankowie. Na początku przemówiła pani kierownik bursy Halina  Dzikowicz – Hofman, która życzyła zdania egzaminu dojrzałości wszystkim maturzystom oraz pomyślnych wyborów  dalszej edukacji i kariery zawodowej.

Młodsi koledzy przyszykowali program artystyczny pod opieką wychowawczyń J. Fijał i R. Wilczyńskiej. Składał się on z piosenek sentymentalnych  przy akompaniamencie pianina. Przeczytano wiersze oraz sentencje. Zwieńczeniem imprezy było wręczenie upominków oraz dyplomów sportowych.

 

              Wszystkim maturzystom, życzymy powodzenia i połamania długopisów!!!