cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-akt.jpg
środa, 28 marca 2018 21:36

Warsztaty szkoleniowe w języku niemieckim Instytutu Goethego z Krakowa

Z dużym zainteresowaniem uczniowie naszej szkoły i nauczyciele germaniści z Nysy pracowali w języku niemieckim podczas warsztatów, które odbyły się w naszej szkole w marcu. Referentkami były Panie z Instytutu Goethego w Krakowie, które zaprezentowały nam nową serię wydawniczą LEYO, która pozwala na wykorzystywanie do nauki nowoczesnych mediów. Specjalne atlasy tematyczne są zintegrowane z aplikacją, która umożliwia wykorzystanie podczas zajęć tabletów lub smartfonów. Taka forma nauki sprawia uczniom i nauczycielom wiele radości i mobilizuje do pracy. Goethe Instytut zaopatrzył naszą Bibliotekę j. niemieckiego w atlasy, które można już wypożyczać na zajęcia lekcyjne. Bardzo dziękujemy za aktywny udział w szkoleniu i zapraszamy na kolejny cykl w przyszłym roku szkolnym.