cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-akt.jpg
niedziela, 09 czerwca 2019 10:54

Warsztaty z języka niemieckiego

W piątek 07.06.2019 gościliśmy w naszej szkole Panią Beatę Hadasz z Instytutu Goethego w Krakowie, która przeprowadziła warsztaty z uczniami naszej szkoły i szkolenie dla nauczycieli j. niemieckiego z regionu. Tematem warsztatów były gry i animacje językowe, które sprawiły uczniom dużo zabawy, a nauczyciele otrzymali wiele wskazówek dot. nowych metod aktywizacyjnych na zajęciach j. niemieckiego. Nasza szkoła współpracuje z Instytutem Goethego już od 15 lat w zakresie szkoleń dla nauczycieli, warsztatów dla uczniów i funkcjonowania Małego Centrum Bibliotecznego j. niemieckiego przy naszej bibliotece szkolnej. Instytut Goethego wspiera nas również corocznie przy sponsorowaniu nagród w Konkursie "Leichte Lektüre".

Bożena Dittmann