cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-akt.jpg
wtorek, 13 października 2020 23:38

4 uczennice stypendystkami Prezesa Rady Ministrów

Miło nam poinformować, że wnioski czterech uczennic naszej szkoły decyzją Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego zostały zatwierdzone pozytywnie.

LO 4 letnie:   Agnieszka Dudek 2m2P, średnia 5,73, zachowanie wzorowe

Agnieszka w roku szkolnym 2019/2020 z wszystkich przedmiotów realizowanych w zakresie rozszerzonym otrzymała ocenę celującą. Uczennica jest także wybitnym sportowcem. Zajęła m.in.: III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych,  I miejsce w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Lekkiej Atletyce w konkurencji 1000 m, IX miejsce w 35. Plebiscycie na 10 Najlepszych Uczniów-Sportowców w roku 2019. Zawodniczka została powołana do szkolenia centralnego zaplecza Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na rok 2020.

LO 3 letnie: Milena Chodyniecka 1 bch, średnia 5,71, zachowanie wzorowe

Milenaod lat należy do ZHR Głuchołazy, była inicjatorką ogólnoszkolnej akcji (prowadzonej pod patronatem opiekuna Samorządu Szkolnego p. Katarzyny Pierzchały) kompletowania paczek dla kombatantów – Polaków, którzy obecnie mieszkają na Litwie. W ramach tej akcji od 2-5 stycznia 2020 r. uczestniczyła w przekazaniu darów – jako członek delegacji ZHR.

Technikum 5 letnie: Klaudia Charytanowicz 1 tgp – 5,06, zachowanie wzorowe

Klaudia w ubiegłym roku szkolnym nie opuściła ani jednej godziny lekcyjnej. Aktywnie uczestniczy w pracach samorządu klasowego. Jako wolontariuszka brała udział w akcjach charytatywnych.

Technikum 4 letnie: Estera Posypanko 3 TŻR, średnia 5,63, zachowanie wzorowe.

Estera uzyskała najwyższą średnią ocen ze wszystkich klas technikum. Uczennica zawsze prezentuje nienaganną postawę wobec nauczycieli, pracowników szkoły i swoich rówieśników.

Gratulujemy wspaniałych sukcesów i życzymy kolejnych!