cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-akt.jpg
czwartek, 14 stycznia 2021 14:23

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowani do etapu okręgowego LXII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły:

  • Jakub Wojdyło klasa III jg1
  • Martyna Boruszewska klasa III jg1
  • Maciej Ulman klasa II jg

zakwalifikowali się do etapu okręgowego LXII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Stały blok dla wszystkich edycji Olimpiady obejmuje dwie główne grupy tematyczne: przemiany społeczno-gospodarcze we współczesnym świecie i Polsce oraz struktury i mechanizmy życia politycznego w Polsce i na świecie. W tym roku blok zmienny obejmuje wiedzę dotyczącą Polonii i emigracji polskiej w XX wieku.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów na kolejnym etapie zmagań.

Małgorzata Woś