piątek, 29 stycznia 2021 12:56

Grand Prix w szachach online

W okresie grudzień 2020 - styczeń 2021 odbyły się Grand Prix Dzieci i Młodzieży w Szachach online zorganizowane przez LZS i SZS w Opolu. Inicjatorami cyklu pięciu turniejowych zmagań byli Tadeusz Walczuk i Jan Siekaniec. Dzieci uczestniczyły w ramach Igrzysk Dzieci klas I-VI, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczniowie klas VII-VIII natomiast uczniowie klas ponadpodstawowych w ramach Licealiady. W kategorii Igrzysk Dzieci wzięło udział 108 uczestników, w Kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej 42 uczestników oraz w kategorii Licealiady 50 uczestników. Zwycięzcy którzy zajęli miejsca I-VI zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami   w formie bonów pieniężnych. Za miejsca I-III wręczono okazałe puchary.

Miło nam donieść, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty: Paweł Kocierz zajął po pięciu turniejach II miejsce, a Jan Lagelbauer VI miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !