cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-ogl.jpg
wtorek, 26 lutego 2019 21:32

Zaproszenie na Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Dnia 5 marca 2019r. o godz. 8.00 w naszej szkole odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego. Nasi będą pisali test w dwóch kategoriach: Lions ( kl. I) oraz Eagles ( kl.II - III). Test będzie obejmował zagadnienia z zakresu wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej, a także wiedzy z zadanej lektury odpowiedniej dla każdej kategorii. Wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w konkursie będą znane w terminie do dwóch miesięcy od daty konkursu. Oczywiście liczymy na to, iż wśród naszych uczniów będzie wielu laureatów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX. Trzymamy kciuki i wierzymy w Was !!!!

Szkolny opiekun konkursu: mgr Marta Górska - Zielonka