cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
  1. Barbara Absalon 1965- 1970 gospodarstwo domowe
  2. Stefan Absalon 1963 - 1970 ogrodnictwo, wicedyrektor
  3. Andrzej Adamczyk 1970 - 1972 historia
  4. Roman Andruszków 1963 - 1965 hodowla zwierząt
  5. Lucyna Bagrowska -Feige 1998 - nadal język angielski 2005-nadal wicedyrektor
  6. Barbara Banaś 1952- 1955 chemia
  7. Helena Bąk 1972 - 1981 uprawa roślin
  8. Radosław Bejczuk 2003-nadal wychowanie fizyczne
  9. Mariola Berezowska 1996 - nadal język rosyjski, język polski
  10. Bożena Biernacka -Obtułowicz 1956 - 1957 wychowanie fizyczne
  11. Elżbieta Bień 1997 - nadal przedmioty zawodowe, biologia
  12. Czesław Bigos 1952 - 1952 nauczyciel zawodu
  13. Danuta Błaszczuk 1979 - 1987 język francuski
  14. Dorota Błaszczyszyn 2005-nadal historia
  15. Grzegorz Błauciak 1990 - nadal wychowanie fizyczne
  16. Katarzyna Błauciak 1991 - nadal wychowanie fizyczne
  17. Grażyna Bojanowska 2000 - nadal język polski
  18. Dorota Borkowska -Woźniak 2000 - 2001 matematyka
  19. Zbigniew Borowicz 1975 - 1975 ekon. roln., dyrektor
  20. Urszula Borusowska 1960 - 1971 język rosyjski
  21. Elżbieta Budzińska 1977 - 2007 język polski
  22. Kinga Buczek 2002-2003 matematyka
  23. Anna Capenko 2006-2007 język angielski
  24. Henryk Cerazy 1984 - 2002 nauczyciel zawodu
  25. Halina Chrobak 1971 - 1975 język rosyjski
  26. Grzegorz Chodyniecki 2009-nadal język angielski
  27. Anna Ciastoń 1972 - 2003 chemia
  28. Ciara Janusz 2006 - 2008 przedmioty zawodowe
  29. Jarosław Cichoń 2007-nadal matematyka
  30. Marcin Czarnobrewy 2001-2003 język angielski
  31. Bronisława Czesak 1952 - 1952 język polski
  32. Roman Czuba 1952 - 1954 organizacja, wicedyrektor
  33. Zdzisława Czuba 1952 - 1954 uprawa roślin
  34. Lech Ćwiakowski 1954 - 1955 anatomia
  35. Artur Cymbalista 2006-2007 język niemiecki
  36. Tomasz Daca 1953 - 1954 fizyka
  37. Henryk Dąbrowski 1952 - 1955 mechanizacja rolnictwa
  38. Jan Dąbrowski 1952 - 1955 mechanizacja rolnictwa
  39. Kordian Ditrich 2002-2005 język niemiecki
  40. Aleksander Dobrowolski 1963 - 1975 mechanizacja rolnictwa
  41. Grażyna Dobrzańska 1993 - nadal wychowawca internatu, geografia
  42. Marta Dobrzycka 2005-nadal biologia
  43. Krzysztof Dorożyński 2006-nadal język angielski
  44. Alina Domagała 1953 - 1964 biologia
  45. Agnieszka Drozd 2006-2008 chemia
  46. Ewa Dunaj 2002-nadal matematyka
  47. Joanna Dziedzic 2001 -2003 język niemiecki
  48. Halina Dzikowicz-Hofman 1998 - 2002 pedagog szkolny, 2002-nadal kierownik internatu
  49. Marta Fajfer 2008-nadal język angielski
  50. Kazimierz Fedorowicz 1973 - 1974 nauczyciel zawodu
  51. Dorota Fesz-Suchecka 2004-nadal język polski 
  52. Elżbieta Figas 1973 - 1975 wychowawca internatu
  53. Joanna Fijał 2010-nadal wychowawca internatu
  54. Leopold Florczak 1976 - 1977 wychowawca internatu
  55. Elżbieta Gabis 1984 - 1986 wychowawca internatu
  56. Barbara Gabrysz 1960 - 1990 język rosyjski
  57. Anna Gajewska 1960 - 1967 biologia
  58. Wiesław Gajewski 1960 - 1967 uprawa roślin, wicedyrektor
  59. Andrzej Gajzler 1954 - 1955 historia
  60. Andrzej Galijewski 2000 - 2001 religia
  61. Wojciech Galiński 2004-2008 informatyka 2010-nadal informatyka
  62. Marta Gaweł hodowla zwierząt
  63. Marian Gorączko 1954 - 1984 ekon. roln., wicedyrektor
  64. Olga Gorączko 1956 - 1986 bibliotekarz
  65. Mieczysław Górny 1976 - 1980 uprawa roślin
  66. Jerzy Górski 1960 - 1964 mechanizacja rolnictwa
  67. Anna Grabowiecka 2005-nadal matematyka
  68. Alfred Grojec 1975 - 1976 wychowawca internatu, w-f
  69. Magdalena Gromuł 2003-2009 język angielski
  70. Tadeusz Grób 1972 - 1974 kierownik świetlicy
  71. Jadwiga Gruchot 1990 - nadal chemia
  72. Małgorzata Gryll 1995 - nadal przedmioty ogrodnicze
  73. Krystyna Grzesińska1952 - 1955 przedmioty zawodowe
  74. Witold Grzesiński 1952 - 1955 kierownik wydz. zaocznego
  75. Piotr Grzeszczyk 1955 - 1955 przedmioty zawodowe
  76. Wiesława Grzeszczuk-Wilk 1978 - 2002 uprawa roślin
  77. Grzegorz Gurbała 2006-2007 język angielski
  78. Górska-Zielonka Marta 2009-nadal język angielski
  79. Oskar Hause mechanizacja rolnictwa
  80. Maria Hetnał 1965 - 1983 hodowla zwierząt
  81. Teresa Hołubowska 1952 - 1953 język polski
  82. Józef Huk 1956 - 1960 przedmioty weterynaryjne
  83. Ryszarda Iwańska 1958 - 1961 hodowla zwierząt
  84. Sławomira Janczar 2007-nadal religia
  85. Janusz Jakubowski 1980 - 1993 wychowawca internatu
  86. Krystyna Jałoszyńska 1972 - nadal matematyka
  87. Stanisław Jankowsk i1962 - 1987 hodowla zwierząt
  88. Janina Janik 2005-2007 język angielski
  89. Agnieszka Janowska 2008-nadal język angielski
  90. Janina Jary 2003-nadal język niemiecki
  91. Gabriela Jarząbek 1988 - nadal bibliotekarz
  92. Elżbieta Jazienicka 1990 - nadal wychowanie fizyczne
  93. Tomasz Jazienicki 1991 - nadal wychowanie fizyczne
  94. Gustawa Januszkiewicz 1955 - 1963 uprawa roślin 
  95. Szymon Januszkiewicz 1954 - 1961 uprawa roślin
  96. Stanisława Jung 1978 - 2003 przedmioty ogrodnicze
  97. Elżbieta Kalota 1977 - 1986 język rosyjski
  98. Hanna Kamińska 2004-nadal Wiedza o kulturze
  99. Józef Kamiński 1954 - 1955
  100. Tadeusz Karasiewicz 1976 - 1977 nauczyciel zawodu
  101. Tadeusz Karaszewski 1952 - 1983 przysposobienie obronne
  102. Marcin Karwot 2001 - 2001 religia
  103. Otto Kasperek 1969 - 1974 przedmioty ogrodnicze
  104. Ryszard Kasperek 1992 - 2007 język angielski
  105. Liliana Kilian - Rębisz 2000 - 2001 język rosyjski, język polski
  106. Bogumiła Kisiel -Ryzińska 1956 - 1958 wychowawca internatu
  107. Hieronim Kita 1954 - 1972 przedmioty weterynaryjne
  108. Maria Kita 1954 - 1976 przedmioty weterynaryjne
  109. Władysław Kitkowski 1953 - 1954 nauczyciel zawodu
  110. Sylwia Klacza 2005-2006 język angielski
  111. Ludwik Klama 1955 - 1959 historia, wicedyrektor
  112. Irena Klakla 2003-nadal matematyka
  113. Małgorzata Klarzak 1994 - nadal bibliotekarz, j. rosyjski
  114. Anna Kłak 1957 - 1958 uprawa roślin
  115. Kazimierz Kolanko 1958 - 1959 wychowawca internatu
  116. Joanna Komar 2010-nadal język polski
  117. Jolanta Kołodziej 1977 - 1982 matematyka
  118. Krystyna Kołodziejczyk 1972 - 1977 wychowanie fizyczne
  119. Bolesław Konarski 1959 - 1977 fizyka, wicedyrektor
  120. Ewa Konarska 1967 - 1998 język polski
  121. Monika Konopnicka 2005-nadal język angielski
  122. Jan Konarski 1967 - 1995 historia
  123. Maria Konarska 1963 - 1977 wychowawca internatu
  124. Wanda Korytko 1958 - 1986 biologia, hodowla zwierząt
  125. Agnieszka Kosek 2002-2010 religia
  126. Zbigniew Kowalczyk 1985 - 2003 mechaniz.roln., wicedyrektor
  127. Anna Kowalik - Bielecka 1968 - 1971 uprawa roślin
  128. Maria Kowalik 1954 - 1972 matematyka
  129. Wacław Kowalik 1954 - 1976 uprawa roślin
  130. Mariusz Kowalski 2002-2005 język angielski
  131. Iwona Kowalik 2004-nadal język niemiecki
  132. Janusz Kowalski 1955 - 1970 dyrektor szkoły
  133. Wanda Kowalska 1955 - 1986 język polski
  134. Aleksandra Kozak 2008 - nadal język angielski
  135. Iwona Krok 1954 - 1985 język polski
  136. Jerzy Krok 1954 - 1986 wychowawca internatu
  137. Eugeniusz Król 1955 - 1960 hodowla zw., wicedyrektor
  138. Jan Krupa 1956 - 1960 język rosyjski
  139. Mirosław Krzyżanowski 1952 - 1982 chemia, wicedyrektor
  140. Tadeusz Kocyba 1961 - 1964 kierownik świetlicy
  141. Teresa Paschke-Kołodyńska 1998-nadal przedmioty zawodowe
  142. Piotr Kubala 1972 - 1985 mechanizacja rolnictwa
  143. Otokar Kucyba 1954 - 1955 nauczyciel zawodu
  144. Magdalena Kuczma 2003 - 2004 język niemiecki
  145. Zbigniew Kulig 1975 - 1981 propedeutyka 1983 - 1985 dyrektor szkoły
  146. Ilona Kunicka - Wilk 1998 - 2001 język angielski
  147. Leszek Kulas 2003-2005 religia
  148. Izabela Kulig-Paluch 2003-nadal chemia
  149. Leonia Kupka 1996 - nadal biologia
  150. Bogusław Kurczak 1997 - nadal wychowanie fizyczne
  151. Małgorzata Kurpiel 1991 - 2002 język niemiecki
  152. Kazimierz Kuśmierczyk 1955 - 1956 organizacja
  153. Kazimiera Kutyba 1954 - 1955 język polski
  154. Jadwiga Kwaśniewska 1954 - 1958 biologia, uprawa roślin
  155. Helena Lagelbauer 1962 - 1977 biologia, uprawa roślin
  156. Kornelia Lacel 2004 - 2006 język niemiecki
  157. Mariusz Laskowski 1979 - 1980 mechanizacja rolnictwa
  158. Andrzej Ledwina 1966 - 1995 biologia, metodyk
  159. Kazimierz Lepich 1975 - 2005 historia
  160. Romuald Leppek 1955 - 1961 matematyka
  161. Joanna Lewandowska 2003 - 2008 język angielski
  162. Irena Leśniewska 1969 - 1971 matematyka
  163. Józef Leśniewski 1969 - 1985 matematyka
  164. Małgorzata Leśniewska 1991 - 2004 matematyka, wicedyrektor 2005-nadal informatyka, dyrektor 
  165. Bożena Lorek 2004 - nadal język angielski
  166. Dominika Lipińska-Gromuł 2005-nadal język niemiecki
  167. Bartosz Lisik 2007-nadal fizyka, informatyka
  168. Emil Loret 1956 - 1958 przedmioty weterynaryjne
  169. Stanisław Luty 1955 - 1958 hodowla zwierząt 1975 - 1984 hodowla zwierząt
  170. Jan Łabuś 1978 - nadal nauczyciel zawodu
  171. Dorota Łągiewka - Kowalczyk 1991 - 2005 bibliotekarz, język polski
  172. Wiesława Łoboda 1995 - 2009 historia
  173. Helena Łomna 1955 - 1958 język polski
  174. Jolanta Maćków 2007-2011 religia
  175. Czesława Madalińska 1953 - 1984 wychowawca internatu
  176. Jolanta Madalińska 1989 - nadal język polski
  177. Halina Magierowska 1998 - nadal przedmioty weterynaryjne
  178. Zbigniew Maler 1952 - 1967 chemia, kier. internatu
  179. Maciej Malicki 1999 - 2000 religia
  180. Ryszard Malinowski 1954 - 1955 mechanizacja rolnictwa
  181. Roman Markowicz 1989 - 1992 przysposobienie obronne
  182. Jan Maryniak 1956 - 1959 wychowawca internatu
  183. Krystyna Martynowicz 1975 - 1982 gospodarstwo domowe
  184. Rafał Maszkowski 2007 - 2011 język angielski
  185. Barbara Matias - Cymbalista 1993 - 2004 matematyka
  186. Marian Matuszkiewicz 1952 - 1954 organizacja, wicedyrektor
  187. Bolesław Matysów 1961 - 1981 wychowanie fizyczne
  188. Helena Matysów 1960 - 1990 wychowanie fizyczne
  189. Zdzisław Mazur 1968 - 2001 mechaniz.roln., metodyk
  190. Zofia Mazur 1966 - 2001 fizyka
  191. Agnieszka Miecznikowska 2009-2010 język niemiecki
  192. Bronisława Michalik-Pach 1967 - 1977 uprawa roślin
  193. Mariola Michalik 2004 - nadal wychowawca internatu
  194. Lilia Michońska 1974 - 1980 przedmioty ogrodnicze
  195. Janina Micuła 1965 - 1984 wychowawca internatu
  196. Kazimierz Micuła 1955 - 1985 hodowla zwierząt
  197. Zygmunt Miroszowski 1952 - 1959 wychowanie fizyczne
  198. Sylwester Misiarz 2007 - nadal produkcja zwierzęca, nauka jazdy
  199. Ferdynand Miszczyk 1954 - 1958 przedmioty weterynaryjne
  200. Alicja Młynarz 2007 - nadal język polski
  201. Sabina Morawiak 1995 - nadal fizyka
  202. Dorota Myga 2005 - 2006 język angielski
  203. Joanna Narolska-Kapuścińska 2010 - nadal język angielski
  204. Zbigniew Natkański 1979 - 2006 wychowawca internatu
  205. Agnieszka Nawrocka 2002 - nadal pedagog szkolny
  206. Maria Nerka 1977 - 1985 gospodarstwo domowe
  207. Halina Nowak 1973 - 1980 mechanizacja rolnictwa
  208. Krystyna Nowak 1997 - nadal technologia żywności, religia
  209. Bożena Nowicka 1987 - 1991 język francuski
  210. Piotr Nowicki 1987 - 1988 hodowla zwierząt
  211. Teresa Nowogórska 1981 - 1982 język francuski
  212. Anna Okoń 1968 - 1971 hodowla zwierząt
  213. Joachim Okos 1980 - 1981 przedmioty weterynaryjne
  214. Aleksander Okruciński 1955 - 1955 kierownik internatu
  215. Elżbieta Oleksyn 1970 - 1972 przedmioty ogrodnicze
  216. Czesław Orlop 1970 - 1983 kierownik świetlicy
  217. Tomasz Orlop 1994 - 2003 język niemiecki
  218. Anna Osiadacz 2001 - 2002 religia
  219. Krystyna Orzechowska 1971 - 1975 historia
  220. Bogusław Paralusz 2010 - nadal język angielski
  221. Karol Pawlik 1952 - 1982 kierownik wydz. zaocznego
  222. Wanda Pawlik 1953 - 1982 język polski
  223. Marek Pawlik 2001 - nadal język angielski
  224. Jan Piecuch 1956 - 1965 wychowanie fizyczne
  225. Sylwia Pieczarka 2007 - 2010 język polski
  226. Ewa Petecka 2006 - nadal wychowawca internatu
  227. Anna Pięta 1996 - 2001 język angielski
  228. Katarzyna Pierzchała 2003 - nadal przysposobienie obronne
  229. Henryk Pilecki 1955 - 1957 przedmioty weterynaryjne, wicedyrektor
  230. Anna Podolska - Łukaszyńska 2002 - 2002 język angielski
  231. Danuta Polak 1992 - 2006 język polski
  232. Jan Podburaczyński 1977 - nadal fizyka
  233. Jan Podgórny 1955 - 1956 przedmioty zawodowe
  234. Małgorzata Pogwizd 1996 - nadal język francuski, podstawy przedsiębiorczości
  235. Maria Popowska 1955 - 1957 wychowawca internatu
  236. Andrzej Przeżywalski 1974 - 1977 mechanizacja rolnictwa
  237. Anna Przywłocka 1974 - 1975 nauczyciel zawodu
  238. Agnieszka Pydych-Sobota 2006 - nadal język polski
  239. Damian Raczyński 2009 - nadal informatyka
  240. Eleonora Radczak 1983 - nadal język francuski, historia
  241. Grzegorz Radczak 1992 - nadal matematyka
  242. Józef Rajchel 1956 - 1972 mechanizacja rolnictwa
  243. Krystyna Rajchel 1961 - 1972 biologia
  244. Grażyna Rak 1973 - 1998 matematyka, wicedyrektor
  245. Paweł Rąpała 2000 - 2001 religia
  246. Witold Rudolf 2010 - nadal informatyka
  247. Weronika Rech 1952 - 1955 hodowla zwierząt
  248. Józef Rejman 1969 - 1973 przedmioty ogrodnicze
  249. Jacek Rejman 1999 - 2000 religia
  250. Roman Romanowicz 1981 - 2007 przedmioty weterynaryjne, informatyka
  251. Romanowicz Joanna 2007 - 2008 język angielski
  252. Rybczyńska Olga 1988 - 1995 język rosyjski
  253. Jan Ryczko 1956 - 1960 wicedyrektor
  254. Jan Sadowski 1972 - 1975 ekon. organizacja, dyrektor
  255. Małgorzata Salachna 2002 - 2011 geografia
  256. Adam Salomon 1988 - nadal, do 1998 wychowawca internatu, 1998 - informatyka
  257. Joanna Sarna 1981 - 1988 wychowawca internatu
  258. Maria Satora 1953 - 1955 chemia
  259. Elżbieta Sewruk 2003 - 2006 język polski
  260. Mieczysława Sikorska 1952 - 1956 język polski
  261. Stanisław Simon 1978 - 1990 wychowanie fizyczne
  262. Barbara Słodkowska 2005 - 2006 religia
  263. Roman Siwecki 2000 - nadal wychowanie fizyczne
  264. Franciszek Skarbek 1955 - 1958 hodowla zwierząt
  265. Maria Skarbek - Kluska 2000 - nadal technologia żywności
  266. Edward Skirzewski 1967 - 2004 ekon. roln., wicedyrektor
  267. Halina Skirzewska 1972 - 1988 bibliotekarz
  268. Katarzyna Skirzewska 2004 - nadal język niemiecki
  269. Michał Skupik 1958 - 1960 wychowawca internatu
  270. Barbara Słodkowska 2005 - 2006 religia
  271. Elżbieta Sobkowicz 2007 - 2009 język angielski
  272. Zbigniew Sokołowski 1981 - 1996 przedmioty zawodowe
  273. Władysław Sosulski 1985 - nadal mechaniz.roln., informatyka
  274. Anna Specylak 1978 - 1985 hodowla zwierząt
  275. Renata Sroka 1997 - nadal historia
  276. Zofia Stanowska 1972 - 1978 biologia, hodowla zwierząt
  277. Izabela Stećko 2007 - 2008 wiedza o społeczeństwie
  278. Ewa Czopowska 2000 - 2001 historia
  279. Tadeusz Szol 1970 - 1984 uprawa roślin, wicedyrektor
  280. Henryk Szozda 1983 - 1999 przedmioty weterynaryjne
  281. Zdzisław Szuba 1953 - 1954 przedm. wet., wicedyrektor
  282. Jarosław Suchomski 2002 - 2005 religia
  283. Piotr Szczurek 2003 - nadal wychowanie fizyczne
  284. Przemysław Szcześniak 2004 - 2004 historia
  285. Mieczysław Szwed 1960 - 1968 geografia, wychowanie fizyczne
  286. Joanna Świderska 2002 - 2003 język niemiecki
  287. Marzena Zołoteńka - Synowiec 1989 - 2007 technologia żywności
  288. Kazimierz Śliwiński 1954 - 1975 matematyka
  289. Janusz Święcicki 1981 - 1991 wychowanie fizyczne
  290. Teresa Świstelnicka 1958 - 1959 nauczyciel zawodu
  291. Róża Tabor 1957 - 1958 gosp.domowe, wicedyrektor
  292. Aniela Tobor 1972 - 1988 język rosyjski
  293. Witold Tomaszewski 1997 - 2007 fizyka, matematyka
  294. Izabela Tomaszewska - Góra 1999 - nadal język polski
  295. Patrycja Twardowska 2001 - 2005 język angielski
  296. Emilia Trubiłowicz 1976 - 2004 uprawa roślin
  297. Sylwia Turczyn 1998 - nadal biologia, hodowla zwierząt
  298. Edward Turczyński 1962 - 1969 ogrodnictwo, wicedyrektor
  299. Krystyna Turczyńska 1962 - 1966 przedmioty ogrodnicze
  300. Teresa Urbańska 1953 - 1955 język polski
  301. Stanisław Waligórski 1955 - 1957 nauczyciel zawodu
  302. Bronisława Wanzel 1956 - 1957 hodowla zwierząt
  303. Anna Wargacka 1973 - 1975 przedmioty ogrodnicze
  304. Antoni Warło 1970 - 1972 dyrektor szkoły
  305. Grażyna Koryzma -Vassileva 1994 - nadal hodowla zwierząt, chemia
  306. Jarosław Waligóra 2008 - 2009 język angielski
  307. Jolanta Wawrzyniak -Rószczka 1995 - nadal geografia, 2003 - nadal wicedyrektor
  308. Leonard Weber 1952 - 1953 przedmioty zawodowe
  309. Elżbieta Weryńska 1980 - 2002 przedmioty ogrodnicze
  310. Bogumiła Węgrzyn 1977 -2007 język polski
  311. Teresa Węgrzyn 1977 - 1983 fizyka
  312. Kazimierz Węgrzyniak 1954 - 1955 wicedyrektor
  313. Barbara Wierzchowiec 1970 - 2004 hodowla zwierząt, biologia
  314. Leszek Wierzchowiec 1971 - 1978 hodowla zwierząt, zastępca dyrektora, 1981 - 1981 wicedyrektor, 1982 - 1983 dyrektor, 1983 - 1985 wicedyrektor, 1985 - 2004 dyrektor
  315. Barbara Wiktor 1956 - 1958 kierownik świetlicy
  316. Wojciech Wiktor 1956 - 1958 wychowawca internatu
  317. Stanisława Winkowska 1952 - 1953 język polski
  318. Renata Wilczyńska 2006 - nadal wychowawca internatu
  319. Jan Wiśniewski 1976 - 2002 mechanizacja rolnictwa
  320. Helena Witek 1955 - 1956 wychowawca internatu
  321. Anna Prażmowska-Witkowska 1953 - 1983 przedmioty weterynaryjne
  322. Tadeusz Wizner 1956 - 1958 przedmioty weterynaryjne
  323. Joanna Wojdyła 1997 - nadal język niemiecki
  324. Romana Wolańska- Pfeifer 1998 - nadal język polski
  325. Małgorzata Woś 2006 - nadal wiedza o społeczeństwie
  326. Anna Woźniak 1977 - 1987 matematyka, wych.intern.
  327. Marian Woźniak 1977 - 1984 instruktor sportu
  328. Helena Woźniczka 1970 - 1995 matematyka, wicedyrektor,matematyka
  329. Jerzy Woźniczka 1963 - 1965 ekon. i org. nauczania, 1981 - 1991 metodyk
  330. Urszula Wróblewska 1972 - 1999 uprawa roślin
  331. Zbigniew Wróblewski 1971 - 1984 mechanizacja rolnictwa, 1986 - 1988 wychowawca internatu 2006-2007 mechanizacja rolnictwa,
  332. Wit Wójcik 1972 - 1993 przedmioty weterynaryjne
  333. Zdzisław Wyciślak 1952 - 1955 dyrektor
  334. Zenona Wyciślak 1953 - 1955 uprawa roślin, biologia
  335. Katarzyna Wyszyńska 1997 - 1998 język angielski
  336. Łukasz Zajdler 2003-2004 historia
  337. Danuta Zając 1984 - nadal kier. szkol. praktycznego, 2003-nadal wicedyrektor
  338. Katarzyna Zaremba 2003 - 2009 język angielski
  339. Bronisława Zakrzewska 1955 - 1956 hodowla zwierząt
  340. Mieczysław Zieliński 1952 - 1960 hodowla zwierz., wicedyrektor
  341. Marian Ziobrowski 1952 - 1972 przedmioty ogrodnicze
  342. Maria Żamejć 1978 - 1994 hodowla zwierząt
  343. Karina Żemła 2009 - 2010 biologia
  344. Agnieszka Żukrowska 2003 - nadal matematyka