cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-spo.jpg
środa, 21 marca 2018 22:58

HPN medal do kolekcji…

W dniu 12.03.2018r. odbyły się Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej SPG ”Licealiada 2017/2018”. Do Nysy zawitały najlepsze drużyny województwa: ZS PRÓSZKÓW, ZSŻŚ KĘDZIERZYN-KOŹLE oraz PLO NR2 OPOLE. Zawody otworzył i uświetnił swoją osobą pan Daniel Palimąka, członek Zarządu Powiatu Nyskiego. Nasza drużyna broniła tytułu mistrza województwa z poprzedniego roku. Mimo dużego zaangażowania, wiary zawodników i systematycznej pracy na treningach nie obroniliśmy tytułu sprzed roku. W bezpośrednich pojedynkach lepsi od nas okazali się piłkarze z Pruszkowa i Opola.  Na osłodę pozostało wysokie zwycięstwo nad drużyną z Kędzierzyna-Koźla, które ostatecznie dało nam brązowy medal. Podziękowania dla całej drużyny oraz naszych uczniów, którzy pomogli przygotować całą imprezę: Sara, Karolina obsługa medyczna, Szymon, Bartek, Adrian, Daniel, Filip obsługa techniczna i nagłośnienie.
Brązowi Medaliści w HPN chłopców "Licealiada 2018": Kaźmierczak Patryk, Waszczuk Marcin, Balicki Michał, Kuśmirek Konrad, Amrogowicz Mateusz, Klimecki Kacper, Amrogowicz Bartosz, Galik Marek, Sajbot Błażej.