cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-spo.jpg
środa, 13 czerwca 2018 16:13

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkoatletyce

W dniu 06. 06. 2018 r. w  Opolu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w lekkoatletyczne. Nasi zawodnicy nie zawiedli zdobywając wysokie miejsca w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych. Poniżej szczegółowe zestawienie wyników.

Miejsca medalowe:

  • Kozłowski Mateusz – srebrny medal w pchnięciu kulą z wynikiem 14,17 m
  •                                  - srebrny medal w rzucie dyskiem z wynikiem 43, 42 m
  • Szeremeta Waldemar – brązowy medal w rzucie oszczepem z wynikiem  41,38 m
  • Chorągwicki Patryk, Galik Marek, Sadowski Jarosław, Stec Szymon – srebrny medal w sztafecie 4 x 100 m z wynikiem  46, 35 m
  • Zaklukiewicz Alicja -  brązowy medal w biegu na 1500 m. z wynikiem 5;28 s
  • Zając Wiktoria, Tarasek Izabela, Hauzer Oliwia, Julia Jurek  - brązowy medal w sztafecie 4 x 100 m z wynikiem 55,87 s

Poniżej pozostałe wyniki zawodników.

Mężczyzn:

  • Bieg na dystansie 100 m:  - Stec  Szymon – IV miejsce z wynikiem 11, 92 s
  •                                           -  Galik Marek  VI miejsce z wynikiem 12, 03 s
  • Bieg na dystansie 200 m: -  Galik Marek V miejsce z wynikiem 24, 31 s
  •                                           - Woś Krzysztof  X miejsce z wynikiem 24, 88 s
  • Bieg na dystansie 400 m: - Sadowski Jarosław IV miejsce  z wynikiem 52, 32 s
  • Bieg na dystansie 3000 m: - Rębisz Szymon  V miejsce z wynikiem  10, 40 s
  • Skok w dal: - Zych Dominik VII miejsce z wynikiem 5,77 m
  •                    - Hajdas Piotr VIII miejsce z wynikiem  5, 63 m

Kobiet:

  • Bieg na dystansie 100 m: - Madej Beata IV miejsce z wynikiem 14, 22 s
  •                                          - Tetłak Karolina XI miejsce z wynikiem 16, 51 s
  • Bieg na dystansie 200 m: - Jurek Julia IV miejsce z wynikiem 29, 15 s
  •                                           - Hauzer Oliwia XI miejsce z wynikiem 32, 29 s
  • Bieg na dystansie 400 m: - Tarasek Izabela IV miejsce z wynikiem 1, 08 s
  • Bieg na dystansie 800 m: - Jankowska Agnieszka IV miejsce z wynikiem 2,59 s
  •                                          - Stefanowicz Aleksandra V miejsce z wynikiem 3,00 s
  • Bieg na dystansie 1500 m: - Moskalik Wiktoria IV miejsce z wynikiem 5, 46 s
  • Skok w dal: - Cebula Milena X miejsce z wynikiem 3, 94 m
  •                     - Sobotka Agnieszka XI miejsce z wynikiem 3,84 m    

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników.
Opiekun: Ewa Żurek, Dawid Hasiak.