cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-spo.jpg
czwartek, 28 marca 2019 14:55

Licealiada 2019 - po trzech latach tytuł mistrzowski w piłce siatkowej chłopców wraca do Nysy!

26 marca w hali Azoty  w Kędzierzynie Koźlu odbył się turniej finałowy w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Wystąpiły w nim 4 najlepsze szkoły w województwie, które przebrnęły etapy eliminacyjne. Nasza szkoła po fantastycznej walce zwyciężyła wszystkie swoje mecze w turnieju i sięgnęła po tytuł mistrzów województwa. Najlepszym zawodnikiem turnieju finałowego wybrano naszego ucznia Dominika Zycha.

  • ZSiPO Nysa - I LO Kluczbork 2:0
  • ZSiPO Nysa - ZSŻ Kędzierzyn Koźle 2:0
  • ZSiPO - I LO Kędzierzyn Koźle 2:1


Tabela końcowa turnieju :

  • 1. ZSiPO Nysa
  • 2. I LO K-k
  • 3. ZSŻ K-k
  • 4. ILO Kluczbork


Gratulacje dla całego zespołu który wystąpił w następującym składzie:
Dawid Wojciechowski, Alan Wolak, Dominik Zych, Oskar Spychała, Patryk Lechowicz, Jakub Chwastyk, Daniel Ochrymczuk, oraz Dominik Odwrot, Simon Wałach, Filip Pęcherczyk, Wojciech Duran, gościnnie wspierali nas Natan Jagielski, Konrad Czaja.

Trener B. Dykta.