niedziela, 02 czerwca 2019 23:34

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w LA

31. 05. 2019 r. w Opolu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Indywidualnej Lekkoatletyce Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja pomiędzy sportowcami była zacięta, adrenalina towarzyszyła do ostatnich chwil zawodów.  Nasi zawodnicy pokazali co potrafią, wystartowali doskonale i  wrócili z workiem medali.

Pozostali zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:

Szeremeta Waldemar IV m. w rzucie oszczepem, Woźniak Mariusz VIII m. w biegu na dystansie 100m., Sztafeta  4x100m w składzie: Galik Marek, Grinderg  Nikolas, Sadowski Jarosław i Woźniak Mariusz zdobyła V m.

Opiekunowie: Ewa Żurek, Dawid Hasiak