cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-spo.jpg
niedziela, 29 września 2019 18:42

Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ZSiPO w Nysie

W dniu 26.09.2019 roku w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych organizowane w ramach Licealiady. W kategorii chłopców wystartowały trzy szkoły: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, Zespół Szkół Technicznych w Nysie i Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie. W kategorii dziewcząt na starcie stanęły dwie szkoły: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie i Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie.

Oto wynik zmagań sztafet chłopców:

  • 1. Zespół Szkół Technicznych w Nysie (Białoskórski Michał, Błachut Dawid, Drewniak Miłosz, Kłakowicz Grzegorz, Krasoń Jakub, Leja  Filip, Ponitka Łukasz, Sypek  Mikołaj )
  • 2. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie (Amrogowicz Bartosz, Doński Michał, Grinberg  Nikilas, Groehlich Grzegorz, Jedynak Dominik, Pawlik Radosław, Rębisz Szymon, Skwarczyński Wojciech)
  • 3. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie (Hoffman Kacper, Jaworski Michał, Kłakowicz Kacper, Krawczyk Łukasz, Maćkowski Michał, Ryszewski Maciej, szwagra  Xawier, Szwec Konrad)

Oto wynik rywalizacji sztafet dziewcząt:

  • 1. Zespół Szkól i Placówek Oświatowych w Nysie (Dudek Agnieszka, Dudek Julia, Grubiak Julia, Hetmańska Julia, Klecza Karolina, Kołodziej Natalia, Madej Beata, Zaklukiewicz Alicja)
  • 2. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie  (Barcik Nina, Bentka Natalia, Ciepiela Martyna, Gandziarowska Martyna, Hoc  Emilka, Janusz Aleksandra, Julia Chudy, Potoczak Agata )

Do finału wojewódzkiego awansowały zwycięskie zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców oraz zespoły, które zajęły drugie miejsca w obu kategoriach.