cien.png

Sukcesy i osiągnięcia sportowe

tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

LP

Nazwa konkursu

Liczba uczestn.

Nagrody, wyróżnienia

Imię, nazwisko nauczyciela

Imię, nazwisko ucznia

Rodzaj wyróżnienia

1

Młoda krew ratuje życie

25

 

I miejsce – w X edycji Turnieju

K. Pierzchała

2

Mistrzostwa Miasta i Gminy w koszykówce dziewcząt

12

Cała drużyna

III miejsce

K. Błauciak

3

Mistrzostwa powiatu w pływaniu

4

 

I miejsce w sztafecie 4x50 m

K. Błauciak

4

Półfinał”Licealiady” w piłce halowej chłopców

Półfinał”Licealiady” w piłce nożnej chłopców

12

 

III miejsce

 

III miejsce

R. Bejczuk

5

 

Finał mistrzostw województwa w szachach drużynowych

4

 

VIII miejsce

R. Bejczuk

6

Półfinał „Licealiady” w piłce nożnej dziewcząt

10

 

II miejsce

R. Siwecki

7

Półfinał „Licealiady” w piłce koszykowej chłopców

12

 

III miejsce

G. Błauciak

8

Finał mistrzostw województwa w piłce siatkowej chłopców

12

 

I miejsce

T. Jazienicki

Odpowiedzialny za organizację i przebieg turnieju finałowego

9

Ogólnopolska Licealiada w piłce siatkowej chłopców

12

 

IX miejsce

T.Jazienicki

10

Finał mistrzostw Miasta i Gminy w piłce siatkowej dziewcząt

12

 

III miejsce

Szczurek P.

11

Finał „Licealiady” w lekkiejatletyce

2

Michał Ryszewski 3000 m.

Michał Kałuża skok w dal

III m

 

V m.

D. Hasiak

12

Współzawodnictwo sportowe Szkół w Województwie

 

 

V miejsce

ZSRCKU

13

Finał Mistrzostw Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Nysie.

 

Sinicka Marta, Pawlik Mirela, Aleksandra Bednarz

 

Kelebay Oleksiy, Kula Konrad,

Jamróz Remigiusz

I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Nysie,

 

I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Nysie.

B. Kurczak

Odpowiedzialny za organizację i przebieg imprezy

14

Finał Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych indywidualnie

 

Jamróz Remigiusz

Kula Konrad, Jamróz Remigiusz

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Grze Deblowej

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Grze Pojedyńczej

B. Kurczak

15

Mistrzostwa Polski w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Nysie,

6

Sinicka Marta, Bednarz Aleksandra, Syc Marta Drużynowo

Kolebay Oleksiy, Kula Konrad

XV m

 

 

 

VI m.

B. Kurczak – organizator imprezy