cien.png

Sukcesy i osiągnięcia sportowe

tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
UczeńOsiągnięcieOpiekunowie

Andrzej Strzałkowski (3 a/dz)

Laureat etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Finalista etapu Centralnego Olimpiady Historycznej

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

1 miejsce w województwie w konkursie 25 lat działalności Senatu RP w wolnej Polsce (wyjazd do Warszawy)

M. Woś

D. Błaszczyszyn

M. Woś

M. Woś

Wojciech Gruchot (2 bch)

Finalista etapu Centralnego Olimpiady Chemicznej

3 miejsce w województwie w Opolskim Turnieju Chemicznym

2 miejsce w województwie w konkursie języka angielskiego "Pokaż nam język"

J. Gruchot

K. Dorożyński

Monika Ziemba (3 T)

Marta Węgrzyn (3 T)

Laureatka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

S. Misiarz

Arkadiusz Oleksy

Krzysztof Brząkała

Robert Jankowicz

Finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

E. Bień

M. Gryll

Oleksij Kelebaj (3 mi)

Wyróżnienie na etapie okręgowym Olimpiady języka rosyjskiego

M. Berezowska

M. Klarzak

Dawid Lisoń (2 bch)

Etap okręgowy Olimpiady języka niemieckiego

K. Feige

Izabela Kuszyńska (2 dz)

Etap okręgowy Olimpiady Historycznej

R. Sroka

Marta Misiaszek (2 dz)

Grzegorz Filipowski (2 bch)

Etap okręgowy Olimpiady Geograficznej

J. Wawrzyniak

Karolina Bartków (3 m)

Jarosław Kalisz (3 m)

Monika Bracik (1 b2)

Etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej

katecheci

Grzegorz Filipowski (2 bch)

Joanna Łucka (2 bch)

Paweł Łucki (1 b2)

Etap diecezjalny Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie

katecheci

Mażarska Urszula (2 bch)

Majda Paulina (2 bch)

Diakowski Łukasz (1 m1)


Etap diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

 

katecheci

Rysiak Martyna (2 bch)

Wyróżnienie pracy przygotowywanej na Olimpiadę Biologiczną

Etap wojewódzki konkursu j. angielskiego Pokaż nam język

L. Kupka

K. Dorożyński

Berbeć Ewelina (1 b1)

Magdalena Kozłowska (3 bch)

Etap wojewódzki Olimpiady Ekologicznej

L. Kupka
M. Dobrzycka

Klaudia Marszałek (2 h)

Dorota Gabriel (2 h)

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

G. Bojanowska

Dawid Pham Ngoc (4 TI)

Mariusz Olszowski (4 TI)

Gracjan Kasprzyk (4 TI)

półfinaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie

B. Krzan

Gracjan Litowiński (4 TI)

Mariusz Olszowski (4 TI)

Finał konkursu wojewódzkiego ‘e-biuro’

A. Salomon

Alina Hanusiak (3 tżr)

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „FOX” - wyróżnienie

K. Dorożyński /
B. Paralusz

Monika Ziemba (3 TW)

Marta Węgrzyn (3 TW)

Tomasz Żmuda (3 TI)

Finał wojewódzki konkursu Mam wizję, mam plan (w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy)

S. Turczyn

drużynowo Drużyna siatkarzy

I miejsce w XX edycji Turnieju Młoda Krew Ratuje Życie

II miejsce w finale mistrzostw województwa

K. Pierzchała

P. Szczurek

Sinicka Marta

Bracik Monika

XIII m. Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych (drużynowo)

B. Kurczak

Oleksiy Kelebay

Konrad Kula

Budkiewicz Szymon

IX m. Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych (drużynowo)

B. Kurczak