cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Osiągnięcia

Nauczyciel

Lidia Cichorz

Mateusz Franczak

4 TWR

 

3 TWR

Finaliści etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych S. Misiarz

 

E. Bień

 

Maciej Fujarczuk

Jakub Kulak

4 TTŻ

Finaliści etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Żywności M. Skarbek

Bartosz Michalski

3 TŻR Finalista etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych E. Bień

Ewelina Tokarz

3 TŻR etap okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych (5 miejsce) M. Skarbek

Patrycja Puda

  Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Żywności M. Skarbek

 

T. Paschke

Paweł Humeniuk

Katarzyna Parkosz

3 bch

 

3 t

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Blogowa Mapa Przemian J. Wawrzyniak

Andrzej Strzałkowski

1 a/dz

Wyróżnienie na etapie okręgowym Olimpiady Historycznej

Etap okręgowy olimpiady tematycznej Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego(2 miejsce)

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Rola Parlamentu Krajowego w Unii Europejskiejzorganizowanym przez Kancelarię Sejmu

Pierwsze miejsce w województwie w konkursie Żołnierze Wyklęci

D. Błaszczyszyn

Paweł Bychawski

2 mi

Etap okręgowy Olimpiady Geograficznej

J. Wawrzyniak

Magdalena Drozdowska

2h

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

G. Bojanowska

Sylwia Antkowicz

3 dz

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

M. Woś

Mateusz Szlaga

Aleksandra Raróg

Małgorzata Kluska

Szela Karina

3 bch

 

2 bch

Etap okręgowy Olimpiady Biologicznej

M. Gryll

L. Kupka

Marcin Fortuna

Damian Grzegocki

Paweł Wierzbicki

Paulina Kanaś

1 mi

2 mi

3 mi

3 mi

Etap wojewódzki Małej Olimpiady Matematycznej

J. Cichoń

 

K. Jałoszyńska

 

Rafał Szul

Krzysztof Konarski

1 bch

Etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej

S. Janczar

Oktawia Nędzyńska

Natalia Dorożyńska

Magdalena Pyziak

1 bch

Etap diecezjalny Konkursu Wiedzy Biblijnej

S. Janczar

B. Stępniowska

Daniel Wojtak

3 mi

Wygrał konkurs Start Up(zaplanowanie działalności firmy) organizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Opolu

Jako laureat konkursu Unia bez barier uczestniczył w wyjeździe studyjnym do Brukseli

 

Witold Zaklukiewicz

Krzysztof Morawiak

Pusz Grzegorz

Greniuk Krzysztof

3 mi

Drugi etap międzyszkolnego Turnieju Fizycznego

S. Morawiak

Artur Kufa

Mariusz Olszowski

Tomasz Kulig

 

2 TI

Etap rejonowy Opolskiego Turnieju Informatycznego

D. Raczyński

Dawid Dachowski

Katarzyna Skibińska

Aleksandra Kownacka

Piotr Sługocki

3 mi

3 mi

2 dz

2 TW

Etap regionalny (wojewódzki) ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego Pokaż nam język

L. Bagrowska

K. Dorożyński

B. Lorek

M. Konopnicka

Karolina Knoll

1 a/dz

1 nagroda w Konkursie Literackim im. W. Pawlik

G. Bojanowska

Maciej Kamienik

Rafał Szczerbiński

2 mi

1 miejsce w województwie w konkursie na eksperyment przyrodniczy w ramach projektuZaczarowany Świat

S. Morawiak

Współzawodnictwo drużynowe:


1 miejsce w konkursie Młoda Krew Ratuje Życie (opiekun K. Pierzchała)
1 miejsce w zawodach Ligii Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych (opiekun K. Pierzchała)
Szkolna drużyna PCK zajęła 1 miejsce na szczeblu strefowym i 7 miejsce w województwie na Olimpiadzie Pierwszej Pomocy (opiekun G. Radczak)