cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

Olimpiady i konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2009/2010

LP

Konkurs, szczebel

Imię, nazwisko ucznia

Miejsce

Nauczyciel

1

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, etap centralny

Rafał Chwastyk
Aneta Bryk

finaliści

E. Bień

2 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, etap centralny Urszula Abratkiewicz
Tomasz Chwiła
finaliści G. Koryzma

3

Olimpiada Wiedzy o Żywności, etap centralny

Radosław Solak
Izabela Czarnecka
Klaudia Zuzek

finaliści

T. Paschke

4

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, etap centralny

Grzegorz Pacławski

finalista

J. Podburaczyński

5 Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, etap wojewódzki Mateusz Grześków udział J. Podburaczyński
6 Konkurs Krytyki Filmowej „Licealiści w kinie”, II etap (Francja) Jakub Kaban udział w warsztatach we Francji M. Pogwizd
7 Ogólnopolski Konkurs Literacko - Historyczny :Dwie dwudziestoletnie" Jakub Kaban wyróżnienie specjalne G. Bojanowska
8 Turniej recytatorski, etap wojewódzki Jakub Kaban wyróżnienie G. Bojanowska
9 Konkurs recytatorski poezji jenieckiej, Łambinowice Jakub Kaban III miejsce G. Bojanowska
10 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, etap okręgowy Sabina Baraniewicz udział G. Bojanowska
11 Międzyszkolny Konkurs Poezji Goethego Sabina Baraniewicz I miejsce  
12 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, etap okręgowy Radosław Dunaj udział M. Woś
13 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, etap okręgowy Agata Ochotnicka udział M. Woś
14 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, etap okręgowy Jan Piekarz udział M. Woś
15 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, etap okręgowy Brayan Jacewski udział M. Woś

16

Olimpiada Geograficzna, etap  okręgowy

Brayan Jacewski

udział

J. Wawrzyniak

17

Konkurs Geologiczno – Środowiskowy „Rzeźbiarze powierzchni Ziemi”, etap rejonowy

Sylwia Klimas

udział

J. Wawrzyniak

18

Mała Olimpiada Matematyczna, etap wojewódzki

Paulina Kanaś
Paweł Wierzbicki
Marcin Kos
Dariusz Kosz

udział

K. Jałoszyńska
I. Klakla
J. Cichoń

19

Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej "Tobie Polsko"

Miriam Szlempo

II miejsce

 

20

Turniej Poezji Śpiewanej, etap rejonowy

Miriam Szlempo

wyróżnienie

.

21

Turniej Poezji Śpiewanej, etap rejonowy

Katarzyna Jamińska

wyróżnienie

 

22 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej, etap diecezjalny Alicja Kozłowska
Małgorzata Iskra
Katarzyna Wideł
Anna Wideł
Weronika Paralusz
udział  

23

Olimpiada "Zdrowy tryb życia", szczebel strefowy

Aleksandra Lipa

II miejsce

 

24

Olimpiada Wiedzy o PCK, szczebel strefowy

Piotr Kimla
Aneta Kowalska
wyróżnienie  

25

Szkolna Liga Krwiodawców, etap wojewódzki

uczniowie szkoły II miejsce

K. Pierzchała

26

Olimpiada Pierwszej Pomocy, etap okręgowy

drużyna szkolna II miejsce G. Radczak

27

Liga Strzelecka Szkół Ponadgimnazjalnych

Radosław Nowak
Grzegorz Sychowski
Kamil Sługocki
Michał Buczkowski

I miejsce

K. Pierzchała

28

Konkurs Językowy "Pokaż nam język", etap wojewódzki

Anna Lak
Angelika Knopek
Sylvia Chlamtacz

udział

M. Górska - Zielonka
L. Bagrowska
K. Skirzewska

29

Konkurs Matematyczny "Kangur"

Dariusz Kosz
Paulina Kanaś
wyróżnienie J. Cichoń
K. Jałoszyńska

30

Powiatowy turniej Matematyczno - Fizyczny

Dariusz Kosz
Beata Czarnecka
Paulina Kanaś

III miejsce

S. Morawiak
J. Cichoń
K. Jałoszyńska

Uczniowie posiadający średnią ocen powyżej 4,2

1. Baraniewicz Sabina ll ja 5,4

2. Kanaś Paulina l mi 5,29

3. Kosz Dariusz lll mia 5,25

4. Ochotnicka Agata ll ha 5,1

5. Hawrot Agata lll mib 5,1

6. Kaban Jakub ll ha 5,1

7. Tokarska Iwona III h 5,06

8. Konopek Angelika l j 5

9. Raróg Maciej lll mib 5

10. Wierzbicki Paweł l mi 5

11. Herkt Marta lll mia 5

12. Zuzek Klaudia lll tżr 4,94

13. Greniuk Krystian l mi 4,93

14. Garncarz Patrycja l mi 4,93

15. Karpińska Karolina l j 4,9

16. Pacia Paulina l tw 4,89

17. Raczek Natalia lll ja 4,88

18. Dunaj Radosław III h 4,88

19. Płaczek Małgorzata ll ja 4,87

20. Zacharko Adrian ll jb 4,86

21. Szczerska Aleksandra III gb 4,86

22. Sadowska Ewa ll bch 4,85

23. Górniak Joanna IV tw 4,85

24. Kucharzak Izabela lll jb 4,84

25. Czerpak Ewa lll mia 4,81

26. Knapik Aleksandra lll mia 4,81

27. Antkowicz Sylwia l dz 4,8

28. Kupczak Kinga ll tż 4,8

29. Mazurek Magdalena ll jb 4,8

30. Kopcisz Kornelia l j 4,8

31. Sałamach Paulina ll ja 4,79

32. Winnik Maciej l mi 4,79

33. Klimczak Konrad ll ga 4,78

34. Solak Radosław IV tżr 4,78

35. Zaklukiewicz Witold l mi 4,76

36. Stefańska Kamila lll bch 4,75

37. Bigos Patrycja lll mia 4,75

38. Szlaga Mateusz l bch 4,64

39. Rudnicka Agnieszka l tw 4,61

40. Wiatrowska Karoina IV tw 4,6

41. Dendewicz Agata l bch 4,57

42. Chwiła Tomasz IV tw 4,57

43. Wójcik Anna l bch 4,57

44. Kozłowska Alicja III tw 4,55

45. Bernat Ewelina ll mi 4,5

46. Jamrozik Rafał l mi 4,5

47. Lenkiewicz Agnieszka ll tż 4,5

48. Pusz Grzegorz l mi 4,5

49. Łucka Ewa ll bch 4,5

50. Czanecka Beata ll mi 4,5

51. Matias Liwia l bch 4,5

52. Pawlik Agata ll ha 4,5

53. Morawiak Krzysztof l mi 4,5

54. Złośnik Sandra l mi 4,5

55. Trzaska Monika ll hb 4,46

56. Ziółkowska Karolina lll bch 4,46

57. Noworyta Ewelina lll bch 4,46

58. Pawlicka Ewa l bch 4,43

59. Węgierek Karolina ll hb 4,43

60. Cichorz Lidia II twr 4,42

61. Urban Ewelina III h 4,41

62. Szlag Justyna ll jb 4,4

63. Sobolak Grzegorz II zi 4,4

64. Supryczyńska Marta lll ja 4,38

65. Olszowska Aleksandra lll bch 4,38

66. Wideł Katarzyna ll hb 4,37

67. Fiołek Adrianna ll ja 4,36

68. Siwek Natalia l bch 4,36

69. Wilk Izabela l t 4,35

70. Słaboń Emilia ll bch 4,35

71. Draab Aurelia III h 4,31

72. Kulczycka Olga ll ha 4,31

73. Morawiak Karolina l m 4,3

74. Dendewicz Agnieszka lll bch 4,3

75. Kostuś Magdalena III gb 4,3

76. Kotowska Joanna l m 4,3

77. Lichwa Katarzyna IV tżr 4,3

78. Kawka Aleksander ll mi 4,29

79. Harhura Alicja lll mia 4,29

80. Kamiński Norbert l mi 4,29

81. Korzeniowska Marta lll mia 4,29

82. Wosik Magdalena l bch 4,29

83. Weissensteiner Artur l t 4,28

84. Świątkowska Aleksandra l t 4,28

85. Żebrowska Sylwia l t 4,28

86. Szczęsny Jakub ll gb 4,28

87. Zygmund Anna II twr 4,28

88. Martyniszyn Anna ll jb 4,26

89. Hryniuk Marta lll mib 4,25

90. Sosulska Katarzyna III h 4,25

91. Chwastyk Rafał II twr 4,25

92. Sobolak Marcin II zi 4,25

93. Mucha Klaudia lll ja 4,23

94. Kami}ski Norbert l mi 4,21

95. Wandycz Piotr II ga 4,21

96. Gaweł Adam I ti 4,21

97. Królikowski Radosław I ti 4,21

98. Obrzud Mateusz I ti 4,21

99. Studzińska Marta IV tw 4,2

100. Dziergas Paulina l j 4,2

101. Sakajdak Agata l j 4,2

102. Przewrocka Katarzyna l dz 4,2

103. Miękina Klaudia II twr 4,2

104. Nowak Aleksandra IV tw 4,2