cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

 

 

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008

Nazwa konkursu
Uczestnicy
X Olimpiada Wiedzy o Żywności Radosław Królikowski kl.IV TŻR
Urszula Kimla kl. IV TŻR - tytuł fnalistów etapu centralnego
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Mariusz Łucki kl. III TOR - tytuł finalisty etapu centralnego w bloku produkcji roślinnej
Radosław Solak kl. II TŻR
Magdalena Copija kl. III TTŻ - 4 i 8 miejsce (dział gospodarstwa domowego)
Tomasz Chwiła kl. II TW
Anna Górniak kl. II TW - 4 i 7 miejsce etapu okręgowego w bloku produkcji zwierzęcej
Posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży Katarzyna Fudalej kl. III ja
Olimpiada Wiedzy o UE Joanna Knapik kl. II bch
Pawel Szałwiński kl.III mia - tytuł finalistów zawodów okręgowych
XIII Opolski Konkurs Informatyczny Wojciech Domski kl. II mia - 2 miejsce w finale konkursu na program uczniowski
Opolski Turniej Informatyczny Rafał Gawlik kl. II mia - 4 miejsce
XLI Międzyszkolny Turniej Fizyczny Wojciech Domski kl. II mia - 3 miejsce w I etapie turnieju
Ogólnopolski Konkurs Literacki DEKALOG 89+ Jan Piekarz kl. I h - uzyskał tytuł finalisty
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Marta Lamber kl. III bch - udział w finale wojewódzkim
Olimpiada Biologiczna Aleksandra Kemona kl. III bch - udział w etapie okręgowym
Mała Olimpiada Matematyczna Dariusz Kosz kl. I mia - 6 miejsce w zawodach wojewódzkich
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MATMIX Dariusz Kosz kl. I mia - finalista 
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie współczesnym Bartłomiej Guguła kl. III mia
Paweł Szawiński kl. III mia - udział w zawodach okręgowych
Olimpiada Historyczna Paweł Pomietło kl. III ja
Bartosz Ulman kl. III hb
Natalia Wiewióra kl. III hb - udział w finale wojewódzkim

Konkurs Wiedzy Pożarniczej

Mariusz Klecki kl. I mib - udział w etapie wojewódzkim

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Łukasz Ciecieląg kl. II bch
Dariusz Kosz kl. I mia
Marzena Grszówka kl. I TW - udział w etapie diecezjalnym

Międzyszkolny Konkurs "Mistrz Mowy Polskiej"

Natalia Wiewióra kl. III hb - 1 miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego

Justyna Kendik kl. II ja - 3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Estera Gajownik - 3 miejsce w etapie miejsko - gminnym i wyróżnienie w etapie wojewódzkim

 

 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2007/2008

 

Kosz Dariusz 5,1 I mia
Litowińska  Anna 4,75 II hb
Kemona Aleksandra 5,31 III bch
Lamber Marta 5,31 III bch
Stokłosa Krzysztof 5,23 II mia
Hawrot Agata 5,14 I mib
Hawrot  Joanna 5,14 II mib
Zasadni Beata 5,05 III ha
Sury Marek 5 II mia
Pawlikowska  Maria 5 III bch
Dubielczuk Kamila 5 III bch
Sękowska  Paulina 5 II TF
Waligóra Julita 5 II TF
Kucharzak Izabela 4,93 I jb
Palacz Justyna 4,93 II bch
Raróg Maciej 4,92 I mib
Jaworska  Izabela 4,92 II mib
Hejdak Magdalena 4,87 II jb
Wiśniowski Bronisław 4,86 I TF
Herkt Marta 4,85 I mia
Mocko Aleksandra 4,85 II mib
Knapik Joanna 4,85 II bch
Sabaj Małgorzata 4,81 III ja
Górniak Joanna 4,8 II TW
Raczek  Natalia 4,78 I ja
Różkowicz Paulina 4,78 II mib
Rozbicki Dariusz 4,78 IV TW
Solak Radosław 4,77 II TŻR
Zuzek Klaudia 4,76 I TŻR
Fudalej Katarzyna 4,76 III ja
Gapińska  Joanna 4,76 III ja
Szewczuk Marta 4,76 III ja
Wiewióra Natalia 4,76 III hb
Stachów Maria 4,76 III bch
Pawlukowska Ewa 4,76 III bch
Pryszcz Anna 4,75 II hb
Dzióba Katarzyna 4,75 IV TW
Robak Katarzyna 4,71 I TF
Szmolke Ewa 4,71 I TF
Harapińska Ewa 4,69 III mia
Korzeniowska Marta 4,64 I mia
Rybka Natalia 4,64 III ja
Szupryczyńska Marta 4,6 I ja
Kanaś Justyna 4,6 II jb
Kimla Urszula 4,6 IV TTŻ
Łazan Anna 4,58 III ha
Czerpak Ewa 4,57 I mia
Lis Dagmara 4,57 I ja
Domski  Wojciech 4,57 II mia
Lizner Joanna 4,57 II bch
Fityka Gabriela 4,56 II hb
Noworyta Ewelina 4,53 I bch
Poluchowska Marta 4,53 II mib
Zymołka Karolina 4,52 III ha
Knapik Aleksandra 4,5 I mia
Widziszowska  Katarzyna 4,5 II ja
Dendewicz Ewelina 4,5 II bch
Czarnota Agnieszka 4,5 II hb
Wiatrowska  Karolina 4,5 II TW
Łyszczarczyk  Katarzyna 4,5 IV TW
Grochal Joanna 4,47 III ja
Kasperowicz Urszula 4,47 III ha
Szczerska Aleksandra 4,46 I gb
Wolak  Iwona 4,46 I bch
Stefańska Kamila 4,46 I bch
Paluch Patrycja 4,46 II jb
Drozdowska Dominika 4,46 III jc
Mermer Łukasz 4,46 III cb
Zioło Sylwia 4,46 IV TW
Trelowska Agata 4,43 II mia
Nakonieczna Justyna 4,43 II gb
Ternal Alicja 4,43 III mia
Rudniewicz Alicja 4,42 II mib
Jasek Iwona 4,41 III ja
Gornyca Agata 4,41 III bch
Kołodyńska Ewelina 4,4 I jb
Kopeć Sonia 4,4 I jb
Prościak Natalia 4,4 I jb
Doskocz Paulina 4,4 II jb
Klimczak Kamil 4,4 III mib
Kubanek Magdalena 4,4 III gb
Mierzwa Małgorzata 4,38 III TW
Rejrat Beata 4,38 III jc
Szkarłat Joanna 4,37 II ha
Pawlicki Tomasz 4,36 II mib
Kulik Joanna 4,36 II bch
Kuranty Magdalena 4,36 II bch
Ostrowska Sandra 4,35 I ja
Rusakiewicz Aleksander 4,35 II bch
Siekierka Anna 4,35 II bch
Dobrzański MIchał 4,35 III ja
Kustra Anna 4,35 III ja
Pomietło Paweł 4,35 III ja
Pyclik Paweł 4,35 III ja
Sztandera Joanna 4,35 III ja
Lekka Ewelina 4,35 III ha
Gibas Marlena 4,35 III bch
Zamojska Sylwia 4,35 III bch
Szlaga Agnieszka 4,33 II jb
Trzebiatowska Kamila 4,31 III TW
Sopata Klaudia 4,3 I jb
Wierzbicki Michał 4,3 II mia
Nowak Aleksandra 4,3 II TW
Głazunow Anna 4,3 III jc
Udała Beata 4,3 III jc
Dorosz Kamil 4,3 III cb
Lubczyńska Klaudia 4,29 III ja
Bigos Patrycja 4,28 I mia
Harhura Alicja 4,28 I mia
Krzaczek Wojciech 4,28 I mia
Chyb Jolanta 4,28 II bch
Porębska Barbara 4,27 III gb
Abratkiewicz Urszula 4,25 II TW
Bąk Zofia 4,25 I TF
Sosna Marcin 4,23 III mia
Kotylak Monika 4,23 III ja
Szwed Katarzyna 4,23 III cb
Kwaśniak Błażej 4,21 I mia
Kos Marcin 4,21 I mib
Madaliński Bartosz 4,21 II bch
Błauciak Bartosz 4,21 II bch
Giereś Judyta 4,21 II bch
Klimczak Kamil 4,21 III mib
Bednarczyk Justyna 4,21 III zi
Jonik Patrycja 4,2 I jb
Litowiński Michał 4,2 II ja
Sokołowska Agnieszka 4,2 II hb
Chwiła Tomasz 4,2 II TW
Woch Jacek 4,2 II TW
Chwistek Anna 4,2 III jb

 

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem

Stokłosa Krzysztof II mia
Sury Marek II mia
Hejdak Magdalena II jb
Litowińska Anna II hb
Pryszcz Anna II hb
Raczek Natalia I ja
Zuzek Natalia I TŻR
Górniak Joanna II TW
Hawrot Joanna II mib
Jaworska Izabela II mib
Mocko Aleksandra II mib
Rożkowicz Paulina II mib
Kucharzak Izabela I jb
Hawrot Agata I mib
Raróg Maciej I mib
Solak Radosław II TŻR
Kosz Dariusz I mia
Herkt Marta I mia
Knapik Joanna II bch
Palacz Justyna II bch

Uczniowie wyróżnieni za wzorową frekwencję

Kapłon Weronika II bch
Stokłosa Krzysztof II mia