cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

 

 

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007

Nazwa konkursu
Uczestnicy
Opiekun

Polsko- ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2007"
Finał XL Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego
Konkurs Ośmiu Wspaniałych Województwa Opolskiego

wyróżnienie: Wojciech Hawrot, Mateusz Zakarczemny
Wojciech Hawrot
laureat: Ewelina Podborączyńska

Sabina Morawiak
Centralna Olimpiada Wiedzy o Żywności
Jarosław Sroka kl. IV TTŻ
Gabriela Jadach kl. IV TTŻ - finalistka
Maria Skarbek-Kluska
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny - "Eko-Planeta"

Marta Lambert kl. II bch
wyróżnienie w etapie wojewódzkim

Leonia Kupka

Olimpiada Pierwszej Pomocy

Michał Grzeszczyszyn kl. III mib
Dariusz Cisowski kl. III bch
Piotr Satora kl. I h
Daria Seman kl. II TTŻ
III miejsce w eliminacjach powiatowych
 

Grzegorz Radczak
Olimpiada Historyczna
Artur Gryz kl. II ja
udział w etapie wojewódzkim

Eleonora Radczak

Konkurs Recytatorski Poezja Jesienią - etap wojewódzki
Natalia Wiewióra kl. II hb - I miejsce
Katarzyna Widziszowska kl. Ija - II miejsce
Grażyna Bojanowska
Jolanta Madalińska

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - kategoria "Wywiedzione ze słowa"

Natalia Wiewióra kl. II hb - wyróżnienie w etapie wojewódzkim
Grażyna Bojanowska
 
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej poezji śpiewanej

 Kamil Franczak kl. II ja - I miejsce w województwie
III miejsce w etapie centralnym
Ewa Szlempo kl. II ja - II miejsce w etapie wojewódzkim

Agnieszka Pydych-Sobota

Ogólnopolski Konkurs na Posła Sejmu Dzieci i Młodzieży
Bartosz Madaliński kl. I bch - finalista
Małgorzata Woś
Konkurs Recytatorski Poezji Jenieckiej
Natalia Wiewóra kl. II hb - I miejsce w etapie wojewódzkim
Grażyna Bojanowska
Turniej fizyczny o Puchar PTF
Wojciech Hawrot kl. III mia - IV miejsce w województwie
Sabina Morawiak
Wojewódzki Konkurs "Licealiści w kinie"
Katarzyna Fudalej kl. II ja - III miejsce
Grażyna Bojanowska
Posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży z województwa opolskiego
Katarzyna Fudalej
Małgorzata Pogwizd
Wojewódzki Konkurs "Wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie" Mariusz Łucki kl. II TTŻ - II miejsce Jan Podburaczyński
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Anna Jakubiszyn kl. III ja
Natalia Wiewóra kl. II hb udział w etapie wojewódzkim
Romana Wolańska-Pfeiffer
Grażyna Bojanowska
Wojewódzki Konkurs "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego" Bartłomiej Guguła kl. II mia - III miejsce Katarzyna Pierzchała
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Krzysztof Skwarczyński kl. III mib
Tomasz Wiśliński kl. III ha udział w etapie wojewódzkim
Małgorzata Woś
Turniej Wiedzy o PCK Ewelina Podborączyńska kl. III TTŻ - II miejsce w etapie okręgowym Grzegorz Radczak
Olimpiada Teologii Katolickiej Małgorzata Kurc kl. I hb - IV miejsce w etapie diecezjalnym Krystyna Nowak

 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2006/2007

średnia 5,3    
     
Wiewióra Natalia II hb
     
     
średnia 5,2    
     
Hawrot Wojciech III mia
     
     
średnia 5,1    
     
Zasadni Beata II ha
Lamber Marta II bch
Sroka Jarosław IV TTŻ
     
     
średnia 5,0    
     
Sękowska Paulina I TF
Straszyńska Danuta II TF
Wolniewicz Mirosław II TF
Kalińska Alicja II TF
Knapik Joanna I bch
     
     
średnia 4,9    
     
Waligóra  Julita I TF
Majewska Aleksandra II TF
Hejdak Magdalena I jb
Kemona Aleksandra II bch
     
     
średnia 4,8    
     
Palacz Justyna I bch
Stokłosa Krzysztof I mia
Sury Marek I mia
Hawrot Joanna I mib
Jaworska Izabela I mib
Rożkowicz Paulina I mib
Fudalej Katarzyna II ja
Pomietło Paweł II ja
Sabaj Małgorzata II ja
Dubielczyk Kamila II bch
Pawlikowska Maria II bch
Jakubiszyn Anna III ja
Madziar Marta III ja
Szulewska Anna III mia
     
     
średnia 4,7    
     
Staliś Marcin II TF
Mermer Łukasz II cb
Droś Anna III ja
Wołowiec Marlena III mia
     
     
średnia 4,6    
     
Ogórek Luiza II TF
Malcher Magdalena II TF
Lizner Joanna I bch
Pryszcz Anna I hb
Litowińska Anna I hb
Drozdowska Dominika II jc
Rybka Natalia II ja
Stanisz Mariola III ha
Pindel Romana III ja
Orzech Justyna III mia
     
     
średnia 4,5    
     
Górniak Joanna I TW
Wiatrowska Karolina I TW
Chwiła Tomasz I TW
Widziszowska Katarzyna I ja
Trelowska Agata I mia
Harapińska Ewa II mia
Łazan Anna II ha
Pawlikowska Ewa II bch
Jadach Gabriela IV TTŻ
Arczyński Adam III mia
Magdoń Mateusz III mia
Rozbicki Dariusz III TW
     
     
średnia 4,4    
     
Grican Łukasz I TF
Jurczyk Joanna I bch
Błauciak Bartosz I bch
Fityka Gabriela I hb
Litowiński Michał I ja
Biłobran Magdalena I ja
Paluch Patrycja I jb
Gapińska Joanna II ja
Pyclik Paweł II ja
Szewczuk Marta II ja
Sztandera Joanna II ja
Lekka Ewelina II ha
Stachów Maria II bch
Florek Agnieszka III ha
Szlendak Natalia III gb
Ćwięcek Anna III bch
Kustra Klaudia III bch
dziadzio Przemysław III mia
Krawczyk Bartosz III mia
Wizimirska Katarzyna II hb
     
     
średnia 4,3    
     
Gitlarz  Marta I TF
Sziler Monika I TF
Wójcik Paweł I TF
Sosnowska Karolina I TF
Nowak Aleksandra I TW
Woch Jacek I TW
Studzińska Marta I TW
Nakonieczna Justyna I gb
Czarnota Agnieszka I hb
Domski Wojciech I mia
Wierzbicki Michał I mia
Klimczak Kamil II mib
Głazunow Anna II jc
Kustra Anna II ja
Lubczyńska Klaudia II ja
Sieniawska Marta II ha
Gibas Marlena II bch
Fyda Agata III jb
Fujarczuk Karolina III ja
Magdziarz Konrad III ja
Dziuba Katarzyna III TW
Boroń Łukasz II zug
Milczarek Katarzyna II zug
     
     
średnia 4,2    
     
Kuranty Magda I bch
Siekierka Anna I bch
Doskocz Paulina I jb
Szkarłat Joanna I ha
Mocko Aleksandra I mib
Pawlicki Tomasz I mib
Udała Beata II jc
Chwistek Anna II jb
Zając Edyta IV TW
Gniewczyńska Aleksandra III bch
Wilińska Katarzyna III bch
Karolewska Amelia III TW