cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

 

 

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2005/2006

Nazwa konkursu
Uczestnicy
Opiekun
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał szczebla centralnego (laureatka)
Dagmara Kociszewska
Grażyna Koryzma - Vassilieva
VIII Olimpiada Wiedzy o Żywności - finalista etapu centralnego

Jarosław Sroka

Maria Skarbek - Kluska

XXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - finalista etapu wojewódzkiego

Adrian Sawicki

Leonia Kupka
Olimpiada Pierwszej Pomocy - I miejsce w eliminacjach powiatowych i IV w wojewódzkich
Michał Grzeszczyszyn
Dariusz Cisowski
Łukasz Cisowski
Michał Mroczek

Grzegorz Radczak

Wojewódzkie Zawody Strzeleckie - II m. "O Srebrne Muszkiety"
Joanna Kojdecka
Monika Jasińska
Martyna Jedynak
Katarzyna Pierzchała
Katarzyna Pierzchała

Konkurs Informatyczny "Opolszczyzna Wczoraj, Dziś i Jutro" - I m.

Mateusz Zakarczemny
Małgorzata Leśniewska
Konkurs Ośmiu Wspaniałych Województwa Opolskiego

 Anna Szulewska
Agnieszka Ksiądzyna

Sabina Morawiak

Konkurs "Moja Gmina W Unii Europejskiej" - laureatka
Anna Szulewska
Eleonora Radczak
Konkurs recytatorski Poezja Jesienią - I m. etapu wojewódzkiego
Natalia Wiewóra
Grażyna Bojanowska
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Brzegu - turniej poezji śpiewanej - I m. w eliminacjach wojewódzkich
Ewa Szlempo
Danuta Polak
Wojewódzki KOnkurs Recytatorski o "Buławę Hetmańską" - II m.
Agnieszka Noga
Grażyna Bojanowska
Posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży z województwa opolskiego
Katarzyna Fudalej
Leonia Kupka

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2005/2006

 

Średnia 5,3

Kowalska Zuzanna  III mi a

Średnia 5,2

Hawrot Wojciech II mi a
Juszczyk Mariusz III mi a

Średnia 5,1

Przywara Joanna III mi a
Zaklukiewicz Małgorzata III mi a
Midor Izabela III ja
Hładka Anna III ja
Skopek Marcelina III jb
Lamber Marta I bch
Wiewióra Natalia I hb

Średnia 5,0

Szulewska Anna II mi a
Kaliciński Adam III mi b
Gaik Anna III jb
Zasadni Beata I ha
Sroka Jarosław III TTŻ

Średnia 4,9

Petryk Izabela III mi a
Najbarowska Aleksandra III ja
Wiśniewska Monika III ja
Boryń Agnieszka III jb
Dubielczyk Kamila I bch
Kemona Aleksandra I bch
Pawlikowska Maria I bch
Łozińska Alicja III h
Kalińska Alicja I TF
Straszyńska Danuta I TF
Wolniewicz Mirosław I TF

Średnia 4,8

Orzech Justyna II mi a
Wołowiec Marlena II mi a
Zatorska Bożena III mi b
Fudalej Katarzyna I ja
Rybka Natalia I ja
Madziar Marta II ja
Binkowska Justyna III jb
Wiktorowska Ewelina III jb
Brzozowska Agnieszka III bch
Maślanka Magdalena III bch

Średnia 4,7

Harapińska Ewa I mi a
Podruczna Monika III ja
Majewska Aleksandra I TF

 

 Rodzice wyróżnieni za współpracę z wychowawcą:

Roman Wiśniewski
Wiesław Binda
Krystyna Łysek
Edward Turowski
Anita Nakonieczna
Barbara i Kazimierz Bieniek
Teresa i Włodzimierz Chrząstek
Krystyna Felisiak
Zbigniew Przybyszewski
Kazimierz Sapa
Marek Patała
Edward Kamiński
Teresa Boryń
Stanisław Tarnawa
Zbigniew Węgrzyn
Małgorzata Hajduk
Krzysztof Zaklukiewicz
Edward Żak
Barbara Sztaba
Łucja Krzętowska
Andrzej Cebula
Gabriela Matusik
Krystyna Słobodzian
Małgorzata Tylek
Małgorzata Kusińska