cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

Osiągnięcia w roku szkolnym 2004/2005

Nazwa konkursu
Uczestnicy
Opiekun
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał szczebla centralnego (laureat)
Mariusz Bojkowski
Grażyna Koryzma
Halina Magierowska
Konkurs Poezji Jenieckiej w Łambinowicach - wyróżnienie

Dagmara Kociszewska

Dorota Fesz - Suchecka

Konkurs Językowy Oxford - wyróżnienie

Wojciech Gajek
Mateusz Gryll
Grzegorz Kozior

Marek Pawlik
Olimpiada Polonistyczna - udział w etapie okręgowym
Marcelina Skopek

Danuta Polak

Olimpiada "Zdrowy Styl Życia" - II miejsce w drugim etapie
Marcelina Skopek
Grzegorz Radczak

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK - II miejsce w eliminacjach rejonowych

Dariusz Cisowski
Łukasz Cisowski
Michał Mroczek
Kamila Gapińska
Eliza Popiel
Grzegorz Radczak
Ogólnopolska Szkolna Gra Giełdowa
 

Grzegorz Bukartyk

Olimpiada Historyczna - udział w etapie wojewódzkim
Krzysztof Czapko
Eleonora Radczak
Opolski Turniej Informatyczny
Bartosz Cichoński
Małgorzata Leśniewska
Opolski Turniej Chemiczny - udział w eliminacjach wojewódzkich
Dariusz Cisowski
Przemysław Wilczyński
Przemysław Jurasz
Jadwiga Gruchot
Olimpiada Języka Rosyjskiego - udział w eliminacjach okręgowych
Katarzyna Śliwa
Mariola Berezowska
Olimpiada Filozoficzna - udział w etapie okręgowym
Ewelina Ciućka
Anna Cisowska
Alicja Łozińska
Dorota Bułkowska
Sylwia Humaj
Mariola Berezowska
Międzyszkolny Turniej Fizyczny - IV miejsce w eliminacjach rejonowych
Mariusz Zeman
Jan Podburaczyński
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - VII miejsce w etapie wojewódzkim, udział w eliminacjach okręgowych
Anna Hładka
Agnieszka Ksiądzyna

Romana Wolańska - Pfeifer
Jolanta Madalińska

Konkurs "Moja Szkoła w Europie" - zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego
Izabela Midor
Anna Hładka
Faustyna Karbownik
Wiesława Łoboda
Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie - udział w etapie wojewódzkim
Maria Drapała
Wiesława Łoboda
Turniej Fizyczny PTF - IV miejsce w finale
Mateusz Nahalewicz
Witold Tomaszewski
Konkurs Recytatorski Poezji Śpiewanej - udział w przeglądzie regionalnym
Anna Gibas
Bogumiła Węgrzyn

Konkurs na prezentacją multimedialną Join Multimedia 2005 - Siemens

Magdalena Matysów
Marceli Obierzyński
Piotr Olesiak
Marta Madziar
Martyna Mróz

Katarzyna Zaremba

Oxford Edukational. Test Matematyka Plus - wyróżnienie
Adam Martyniuk
Natalia Chudzińska
Krystyna Jałoszyńska
Grzegorz Radczak
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2005"
Paweł Siek - II m.
Wojciech Hawrot - wyróżnienie
Natalia Chudzińska - wyróżnienie
Krystyna Jałoszyńska
Agnieszka Żukrowska
Program "Edukacja z Internetem"
 
Witold Tomaszewski
Małgorzata Gryll
Małgorzata Salachna
"Prawda i mity" - realizacja projektu
 
Katarzyna Zaremba
Patrycja Twardowska
Lucyna Bagrowska
Kordian Ditrich
Magdalena Gromuł
Mariusz Kowalski
Joanna Lewandowska
Konkurs "Innowacyjna Szkoła Zawodowa" - II miejsce
 
Maria Skarbek - Kluska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 

.

 

Najlepsi absolwenci roku szkolnego 2004/2005

Nazwisko
Imię
Klasa
Chudzińska Natalia III mi a
Nahalewicz Mateusz III mi a
Krzan Barbara III mi a
Słaboń Grzegorz III mi a
Filipowska Justyna III mi a
Porębski Łukasz III mi a
Seman Justyna III mi a
Bieniek Jakub III mi a
Cichoński Bartosz III mi a
Gabis Ewa III mi a
Misa Marzena III mi a
Rychlik Mariusz III mi a
Śnieżek Mateusz III mi a
Sikora Agata III ja
Habdas Natalia III ja
Szubert Sylwia III ja
Wierzbicka Natalia III ja
Wijatyk Barbara III ja
Domańska Sylwia III ja
Szarota Agata III ja
Lizner Natalia III jb
Rybotycka Anna III jb
Fujarczuk Katarzyna III jc
Noga Krzysztof III mi b
Kasprzyk Angelika III mi c
Kołodziejczyk Paulina III mi c
Jasek Joanna III bch
Gumienna Angelika III bch
Smogorzewska Angelika III bch
Paleczny Bartłomiej III bch
Bojkowski Matuesz V W
Pudełko Joanna V W
Zając Agata TTŻ

 

Rodzice wyróżnieni za współpracę z wychowawcą:

Bożena i Andrzej Ogrodowczyk
Ewa Bednarska
Jolanta i Waldemar Sebastyan
Krystyna Grochowska
Elżbieta Grysztar
Ewa Wierzbicka
Barbara Domańska
Dorota Perzyńska
Elżbieta Matner
Barbara Czerny
Jolanta Wilińska
Mieczysław Grzegorzek
Jadwiga i Zbigniew Nowiccy
Krystyna Banyś
Eugeniusz Bandys
Irena Gumienna
Krystyna Jasek
Anna i Roman Jurasz
Alicja Stachoń
Mariola Lizner
Bogdan Fil