cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

Najlepsi absolwenci roku szkolnego 2002/2003

Nazwisko
Imię
Klasa
Bartnik
Marzena
IV b-ch
Cieślik
Marta
IV b-ch
Dziergas
Małgorzata
IV b-ch
Majewski
Dawid
IV mi
Raczyński
Damian
IV mi
Skowron
Grzegorz
IV mi
Wiatr
Lucyna
IV mi
Zapała
Kamila
IV mi
Zatylny
Sebastian
IV mi
Dzieszkowski
Damian
IV j
Kula
Ewelina
IV j
Łabacz
Ewelina
IV j
Nowak
Aleksandra
IV j
Strąg
Gabriela
IV j
Talik
Zuzanna
IV j
Bejnar
Łukasz
IV pa
Sprycha
Anna
IV pa
Waligóra
Anna
IV pb
Szurgot
Magdalena
V TW
Urbańczyk
Grażyna
V TW

 

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2002/2003

Nazwa konkursu
Uczestnicy
Opiekun
Ogólnopolski konkurs "EuroSzkoła w Internecie" - I m.
Marcin Misztal - IV mi
Agata Sikora - I j
Aleksandra Gwara - II mi
Kamila Zapała - IV mi
Małgorzata Leśniewska
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał ogólnopolski
Barbara Kufa - IV LOgr - I m.
Andrzej Reszka - II 3TO - III m.
Magdalena Szurgot - V TW - III m.
Paweł Latała - V TW - III m.
Emilia Trubiłowicz
Grażyna Koryzma
Wojewódzki Turniej Języka Niemieckiego Dla Szkół Średnich - Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych TWP w Opolu
Adrianna Świerc - V TW
Joanna Świderska
Olimpiada Języka Rosyjskiego - finał wojewódzki
Dariusz Dziundzio - IV pb
Mariola Berezowska
Wojewódzki Turniej Języka Angielskiego - Kolegium Języków Obcych
Ewelina Kula - IV j
Damian Dzieszkowski - IV j
Katarzyna Chmielowiec - III j
Marek Pawlik
Ryszard Kasperek
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Turniej Jednego Aktora" - III m. w eliminacjach wojewódzkich
Barbara Kuczera - IV TW
Jolanta Madalińska
Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury - Pałac Młodzieży w Katowicach - wyróżnienie
Magdalena Długosz - IV j
Romana Pfeifer-Wolańska
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - eliminacje wojewódzkie
Judyta Wdowikowska - I b-ch
Leonia Kupka
Olimpiada Ochrony Środowiska - finał wojewódzki
Marta Cieślak - IV b-ch
Leonia Kupka
Opolski Turniej Informatyczny
Bartosz Cichoński - I mia
Małgorzata Leśniewska
Ogólnopolski Konkurs "Europa Moich Marzeń" - strona internetowa - II wyróżnienie oraz I m. w plebiscycie Radia BIS
Marcin Misztal - IV mi
Małgorzata Leśniewska
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Bartosz Cichoński - I mia
Damian Wolan - III mi
Maciej Wołochowski - III mi
Tomasz Kos - III mi
Paweł Piszcz - III mi
Grzegorz Radczak 
Krystyna Jałoszyńska
Konkurs Informatyczny "Opolszczyzna wczoraj, dziś, jutro" - II m.
Piotr Chwistek - III pa
Władysław Sosulski
Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży z woj. opolskiego
Joanna Dyrka - III mi
Kazimierz Lepich
III Konkurs Historyczny "Polska Piastów" - finał ogólnopolski
Anna Sprycha - IV pa
Wiesława Łoboda
Wojewódzki Turniej Fizyczny
Damian Raczyński - IV mi
Jan Podburaczyński
Olimpiada Historyczna Uniwersytetu Opolskiego
Sebastian Zatylny - IV mi                                                                                                              
Kazimierz Lepich