cien.png
tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif
nag-akt.jpg
poniedziałek, 07 grudnia 2020 15:39

XXII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności - etap okręgowy

W dniu 27.11.2020r. odbył się Etap Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Żywności, przeprowadzony w formie testu online. Organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu- Katedra Jakości i Bezpieczeństwa Żywności. Do etapu okręgowego Olimpiady zakwalifikowało się 11 uczniów naszej szkoły, finalistów etapu szkolnego. Etap szkolny Olimpiady odbył się dnia 23.10.2020r. również w formie testu online i brało w nim udział 40 uczniów kształcących się w zawodzie technik technologii żywności. Lista zakwalifikowanych do Etapu Centralnego Olimpiady Wiedzy o Żywności zostanie opublikowana przez Komitet Główny Olimpiady do 20 stycznia 2021 roku. Etap Centralny Olimpiady odbędzie się 18–19.03.2020r.

W Etapie Okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności brali udział uczniowie klasy IV:
Joanna Bychawska, Bartosz Cieślik, Katarzyna Garbaciok, Estera Posypanko, Ramires Szlif, Marcelina Smętek oraz klasy II: Victoria Pielech, Bartek Smagoń, Milena Krawczyk, Marcela Morawska i Marta Stępkowska.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Etapie Szkolnym i w Etapie Okręgowym Olimpiady. Życzymy im dalszych sukcesów.

Komitet Szkolny Olimpiady