cien.png

Jakub Kret - uczeń klasy kl 1m1p - został zakwalifikowany do 2 etapu VII Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Infosukces”, który odbędzie się 13 marca na Politechnice Łódzkiej. W pierwszym etapie konkursu zadaniem uczestnika było napisanie programu, przedstawiającego Technologię 5G. Jakub stworzył grę multimedialną w programie Scratch, która została zaakceptowana przez konkursowe Jury. Napłynęło ponad kilkaset prac z całej Polski, a do kolejnego etapu zostało zakwalifikowanych 19 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
http://www.weeia.p.lodz.pl/konkursy/konkurs-informatyczny-infosukces-2/

Nauczyciel opiekun - Beata Krzan

sobota, 30 czerwca 2018 22:36

Dyplomy Akademii Cisco - 2018

Uczniowie klas 2ti1, 2ti2 Technikum Informatycznego uczestniczący w zajęciach Akademii CISCO na poziomie IT Essentials: PC Hardware and Software uzyskali dyplomy Akademii. W tym roku kurs zaliczyło 49 uczniów. GRATULUJEMY !

poniedziałek, 03 października 2016 08:58

Zajęcia przygotowujące do matury z informatyki

W piątek 30 września 2016 r. odbyły się pierwsze zajęcia przygotowujące do matury z informatyki. Uczyliśmy się rozwiązywać problemy algorytmiczne za pomocą języka C++. Zajęcia są dobrowolne, a dla osób które będą chodzić regularnie, przewiduje się ocenę celującą z przedmiotu "informatyka" (szczegóły u Waszego nauczyciela tego przedmiotu, albo u mnie).

Następne zajęcia planowane są w piątek, 21 października 2016 r. o godzinie 14.20 w sali 117.


Pozdrawiam serdecznie, Wojciech Galiński.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką programowania na kurs e-learningowy w języku angielskim: Programming Essentials in C++. Wymagana chęć nauki, nie trzeba mieć przygotowania z informatyki. I dostęp do internetu. Ale przydałaby się znajomość angielskiego.

szczegóły: prof. Witold Rudolf
sala 113