cien.png

Aktualności SOS

tlo.gif
naskroty.png
tlo.gif

Informacje dla osób zainteresowanych Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym chłopców przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Ul. Rodziewiczówny 1

Więcej informacji na temat Siatkarskich Ośrodków Szkolnych
na stronie: www.mlodziezowasiatkowka.pl

 

 1. Program SOS jest realizowany w szkole na poziomie trzech kolejnych lat nauki począwszy od roku szkolnego 2012/2013.
 2. Obecnie I klasę ponadgimnazjalną o profilu siatkarskim stanowią wyselekcjonowani chłopcy z rocznika 1996, którzy mają możliwość gry w Lidze Kadetów i III lidze państwowej (możliwy nabór uzupełniający).
 3. Po zakończeniu nauki jest możliwość kontynuowania nauki na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie i grę w I lidze Państwowej
 4. Dla chłopców dojeżdżających spoza Nysy jest możliwość zamieszkania w (internacie), gdzie opiekę sprawują wykwalifikowani pedagodzy przez 24h.
 5. Siatkarski Ośrodek Szkolny zapewnia chłopcom:
  - sprzęt treningowy
  - lekarza i fizjoterapeutę
  - opiekę medyczną
  wykwalifikowaną kadrę trenerską.
 6. Uczniowie klas siatkarskich w grupach zorganizowanych korzystają z obiektów sportowych przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych, hal AZS PWSZ NYSA, krytej pływalni oraz boisk typu Orlik, zajęć multimedialnych dotyczących taktyki gry.
 7. Uczniowie SOS mogą być także zawodnikami AZS PWSZ NYSA mając możliwość dodatkowej gry w rozgrywkach młodzieżowych.
 8. Obecnie trwa nabór kolejnego rocznika chłopców urodzonych w 1997 roku do ponadgimnazjalnej klasy siatkarskiej Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.
 9. Więcej informacji w sekretariacie szkoły ul. Rodziewiczówny 1 tel.77 4 310 466 67

Informacje szkoleniowe u trenera S.O.S (B. Dykta)
lub pod tel : 602124583
adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

!! DOŁĄCZ DO NAS !!