Integracja w Stolicy

Klasy 1 BCH oraz 1 MFI wzięły udział w wycieczce integracyjnej do Warszawy, która dostarczyła uczniom wielu ciekawych wrażeń i pozwoliła lepiej się poznać.

    Podczas pobytu uczniowie zwiedzali stolicę z przewodnikiem, poznając najważniejsze zabytki, historię miasta oraz interesujące miejsca związane z kulturą i tradycją Warszawy.       Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu była wizyta w Fabryce Czekolady E.Wedel, gdzie uczniowie mogli poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek o historii słynnej marki Wedel. Nie zabrakło również słodkich degustacji, które sprawiły wszystkim wiele radości.

    Kolejną atrakcją było odwiedzenie Muzeum Neonów, w którym uczniowie podziwiali wyjątkową kolekcję neonów z czasów PRL-u. Barwne ekspozycje i niezwykły klimat muzeum wzbudziły duże zainteresowanie i stały się świetną okazją do poznania fragmentu historii polskiego designu.

    Na zakończenie wycieczki uczestnicy spędzili aktywnie czas w Park Trampolin. Wspólna zabawa, sportowa rywalizacja i mnóstwo śmiechu były doskonałym zwieńczeniem integracyjnego wyjazdu.

    Wycieczka do Warszawy na długo pozostanie w pamięci uczniów jako czas pełen atrakcji, dobrej atmosfery i wspólnych doświadczeń.