Nauczyciel „Rolnika” Mistrzem Województwa w Strzelectwie Sportowym

W trakcie majowych Mistrzostw Województwa w Strzelectwie Sportowym w Głogówku udział wzięło kilkudziesięciu najlepszych strzelców z województwa opolskiego. W zawodach wystartowała również reprezentacja naszego lokalnego klubu UKS HETMAN Nysa, w skład której wszedł nasz nauczyciel przedmiotów informatycznych inż. Paweł Dymowski. W trakcie eliminacji indywidualnych w konkurencji Karabin Sportowy zajął on 4 miejsce i awansował tym samym do finału, gdzie ukończył rywalizację na I MIEJSCU, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Województwa Opolskiego.

Ponadto, reprezentanci Hetmana startujący w konkurencji drużynowej, również wywalczyli I miejsce, a Nyski Klub ukończył całe zawody na II miejscu w klasyfikacji generalnej.

Warto nadmienić, że to nie pierwsze wielkie osiągnięcie naszych strzelców z Rolnika – w czerwcu ubiegłego roku pisaliśmy o sukcesach naszej uczennicy w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czy też o wysokich wynikach naszej reprezentacji w zawodach nyskich szkół średnich, co świadczy o wysokim doświadczeniu i sukcesach nyskich strzelców.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!